Z venku si nevezeme ani bod
- 8. 6.
- Minut čtení: 1
Aktualizováno: 17. 6.
Mistrovské utkání (7.6.2026, místo utkání Úněšov)
TJ Slávia Úněšov - TJ Sokol Město Touškov 3:2 (2:1)
branky: 2x Šatava
ČK.: Karbusický
sestava: Brček, Havel Voith, Fajer (45 min.), Hodek, Karbusický, Vyšata, Rolko, Šatava, Foltýn (80 min.), Špánek (69 min.)
střídání: Hanžl F. (69 min.), Strnad (45 min.), Sládek (80 min.)
hodnocení utkání: Hodnocení zápasů dělám vždy objektivně a bez emocí, ale poslední 2 venkovní zápasy už byli příliš. V obou zápasech se na průběh zápasů razantně podepsali rozhodčí a svým rozhodnutím ovlivnili výsledek zápasu. Je to smutný, že i v sedmé lize maji tito lidé něco takového zapotřebí.
První poločas byl vyrovnaný a nesl se ve stylu hry, kde většina šancí končila někde kolem vápna a finální část vázla na kvalitní přihrávce. Naše góly jsme dostali po 2 individuálních chybách a gól jsme vstřelili po krásné kombinaci zakončené do prázdné branky. Poločas byl pro domácí 2:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a téměř 20 minut jsme Úněšov nepustili, vytvořili jsme si 4-5 gólových příležitostí, ale proměnili jsme jen jednu. Poté už přišli na řadu rozhodčí - nepísknutá jasná penalta, vymyšlený roh, vyloučení kapitána za nic. 20 minut jsme hráli v oslabení a jeden nakopnutý balón jsme nezachytili a rázem jsme v oslabení prohrávali 3:2. Snaha se zápasem něco udělat byla, ale bylo to málo a na bod to nestačilo.
Utkání hodnotí hrající asistent Zdeněk Rolko
hlavní trenér: Miroslav Šiml
asistent trenéra: Zdeněk Rolko
asistent trenéra: Aleš Král



Komentáře