top of page

Za 20 minut bylo po zápase

Aktualizováno: 20. 3. 2022

Přátelské utkání (19.3.2022, místo utkání Horní Bříza, UMT.):

TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Mladotice 3:6 (2:5) branky: Zahradník, Bouzek, Sládek sestava: Vojtěchovský - Havel, Strnad, Fajer, Hodek - Foltýn, Zahradník, Kaarbusický, Vyšata - Bouzek, Sládek střídání: Šiml

hodnocení utkání: Další přátelské utkání jsme sehráli na umělce v Horní Bříze soupeř Mladotice.Byl jsem velice překvapen jak tito mladíci z Mladotic k tomuto zápasu přistoupili. Byly u všeho rychlejší, lepší, kombinovali, napadali naše hráče a ti vytvářeli jednu chybu za druhou, které soupeř náležitě využíval a zaslouženě vyhráli toto utkání. Přístup k tomuto utkání od některých našich hráčů byl katastrofální. Někteří hráči si myslí, že bez tréninku někteří v minimem tréninků jim na zápasy I.B tř. stačí, ale opak je pravdou. Jestli budou k tréninkům a zápasům takhle přistupovat tak dostanou nakládačku od každého soupeře. Bohužel si myslí - je nás málo a tak budu stejně hrát. Příští zápas už je soutěžní a s takovým přístupem budeme hrát o záchranu v soutěži neli tuto soutěž opustíme, protože nikoho neporazíme. hlavní trenér: Petr Komanec vedoucí týmu: Jakub Vinš

155 zobrazení0 komentářů

Comentários


Zpět
bottom of page