top of page

Za poločas bylo hotovo

Aktualizováno: 21. 9. 2020

TJ Sokol Malesice - TJ Sokol Město Touškov 4:2 (3:0)


Sestava: Procházka – Voith, Šimice, Hodina, Fleissig (56.min) – Papež (60.min), Hauer, Karbusický, Hodek – Bouzek, Momotov

Střídání: Beneš, Vyšata (60.min), Foltýn (56.min)

Branky: 50., 66. Hauer


K prvnímu utkání mimo vlastní hřiště jsme přijeli do nedalekých Malesic kde jsme chtěli napravit ztrátu z minulého kola. Do utkání jsme nastupovali s pokyny lépe se pohybovat,kombinovat do křídel a často zakončovat,samozřejmě pohlídat rychlé akce domácích,které jsme očekávali a hráče jsem na ně upozorňoval. Začátek utkání ovládli domácí a tlačili nás do obrany,již ve třetí minutě se dostali do slibné šance,kterou jsme ještě přestáli bez úhony. My jsme se do prvního ohrožení branky dostali v 8.minutě,ale střela Hauera skončila jen rohem a následné minuty znovu ovládli hráči Malesic. Jejich převaha vyvrcholila ve 13.minutě kdy odraženou střelu vrátil domácí hráč lobem do naší branky a prohráváme 1.0. Tato branka námi velmi otřásla a domácí nadále na hřišti dominovali a v 17.minutě z rychlého útoku upravili na 2:0. V dalších minutách jsme naprosto bez pohybu,žádná kombinace ani nabídka a domácí si s námi v podstatě dělali co chtěli. Náš zmar vyvrcholil ve 36.minutě kdy jsme chybovali při rozehrávce a naši ztrátu na vápně znovu trestají a upravují na 3:0. I nadále děláme největší chybu v tom,že se stále snažíme tlačit středem a naivně tlačíme každý balón na Bouzka,kterého si domácí zdvojili a nenechají ho balón ani přijmout,natož abychom se dostali do něčeho nebezpečného a dlouhé míče pomáhá sbírat domácí gólman. To jsou důvody proč odcházíme do kabiny po prvním poločasu s tímto nelichotivým výsledkem.

Do druhého poločasu jsme Ondru Karbusického posunuli do útoku a naopak Momotov se zasunul do zálohy kde měl za úkol rozbíjet útoky domácích. Dále byl pokyn používat krajní hráče a namísto nakopávaných míčů se snažit kombinovat po zemi. Pět minut druhého poločasu jsme na balónu a v 50.minutě jsme předvedli konečně akci po křídle až do zakončení a střelu Hodka vyráží domácí obránce z prázdné branky rukou. Následovala červená karta a pokutový kop v náš prospěch,který Hauer bezpečně proměnil 51.minuta 3:1. Najednou dokazujeme,že fotbal hrát umíme snažíme se útočit po křídlech a dostáváme se do šancí. Jednu z nich jsme předvedli v 66.minutě kdy z levé strany nacentroval Vyšata a Hauer snížil na rozdíl jedné branky 3:2. Po tomto snížení máme stále více ze hry a zdá se,že je jen otázkou času kdy přidáme další branky,bohužel opak byl pravdou v 80.minutě zahrávali domácí přímý kop z velké dálky,jejich centrovaný balón,který letěl do našeho vápna asi pět minut jen sledujeme a domácí útočník si pohodlně naběhl na malé vápno a skóruje 4.2. Po této brance jsme naprosto rezignovali,znovu jsme přestali hrát po krajích a za každou cenu jsme se snažili vše urvat středem,což bylo marné a domácí si vše pohlídali a utkání dovedli do vítězného konce.

Utkání jsme prohráli naprosto zaslouženě a jestliže si neuvědomíme,že fotbal se hraje v jedenácti lidech a ne ve třech tak nemůžeme dosáhnout lepších výsledků. Musíme se nad svojí hrou hodně zamyslet a ze všech chyb se poučit jinak bude takových utkání jen přibývat. Již další utkání doma proti Rakové budeme mít šanci dokázat jestli jsme se poučili a doufám,že předvedeme daleko lepší výkon.


Hlavní trenér: Radek Papež


Zápas hodnotí Ondřej Karbusický:

Soupeř náš předčil od začátku zápasu v pohybu. Střed zálohy byl přehraný a to rozhodlo zápas.  V druhé půli jsme po vyloučení protihráče dostali příležitost zápas dorovnat, ale už se nám to bohužel nepodařilo, skore 0:3 se dohání blbě i v deseti, dneska když se podívám na tabulku, tak jsme aspoň Maleice nakopli…. Domácí zaslouženě vyhráli.

11 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page