Začátek jara začínáme výhrou

Aktualizováno: 5. 4. 2022

Mistrovské utkání (26.3.2022, místo utkání Zbiroh):

TJ Město Zbiroh - TJ Sokol Město Touškov 1:2 (0:1) branky: 2x Vyšata sestava: Vojtěchovský, Voith, Fajer, Strnad, Havel, Hodek, Hauer, Zahradník, Vyšata, Mezera (66 min.), Bouzek střídání: Karbusický (66 min.), Sládek

hodnocení utkání: Utkání obě mužstva začala opatrně, aby neudělala nějakou chybu k vedoucí brance. Po nějaké době jsme více soupeře přehráli po pravé straně kde dobře zakončil Pája Vyšata a bylo to 0:1. Další šance jsme už zahodili. Do druhé půle jsem v šatně upozornil že domácí začnou z ostra, že nemají už co ztratit tak do nás půjdou. A taky že jo, po několika minutách se jim podařilo dát na 1:1 po tradiční zaspání našich hráčů. Po polovině utkání se na nás usmálo štěstí a bylo to 1:2 opět Pája Vyšata. Pak ještě obě mužstva dohrávala o 10 hráčích. Těsný výsledek jsme už ubránili a zaslouženě odvezli 3 body. hlavní trenér: Petr Komanec vedoucí týmu: Jakub Vinš