top of page

Začátek soutěže zvládáme za 3 body

Mistrovské utkání (8.4.2023, místo utkání Kaznějov)

Kaznějov / Třemošná - TJ Sokol Město Touškov 1:2 (1:1) branky: Zahradník, Šedivý L. sestava: Nedvěd, Sládek, Strnad, Šedivý J., Šedivý L., Zach, Zahradník, Trsek, Kůs L., Kůs T., Šmat střídání:

hodnocení utkání: Na zápas jsme jeli jen o 11 hráčích. Zápas se pro nás vyvíjel dobře už v první minutě dal gól Zahradník z trestného kopu. Domácí pak měli mírnou převahu, ale bez šancí. Ale vyrovnali po chybě obrany kdy dlouhou přihrávku nikdo nezachytil a soupeř střílel do prázdné branky. Druhý poločas jsme hráli o 10 hráčích, když se zranil Trsek. Vítězný gól vstřelil Šedivý L po individualní akci Zahradníka, který byl nejlepším hráčem našeho týmu. Pochválit lze i Strnada a Nedvěda. hlavní trenér: Zdeněk Synáč asistent trenéra: Aleš Král

64 zobrazení0 komentářů

Comentários


Zpět
bottom of page