Zápas měl všechno

Aktualizováno: 5. 5. 2022

Mistrovské utkání (25.4.2022, místo utkání Město Touškov):

TJ Sokol Město Touškov - TJ Vodní stavby Plzeň "B" 4:4 (2:1), P.K.: 3:2 branky: vlastní, Fleissig, Smejkal, Hanžl O. sestava: Liška, Bastyúr, Hložek, Hanžl F., Fleissig, Sedláček, Smolka, Považan, Huspek, Grycko, Brozman, Smejkal, Hanžl O.

hodnocení utkání: Tento zápas měl všechno co zápasy mají mít. Do poslední minuty nikdo nevěděl, kdo si odveze všechny body. 4 minuty před koncem se nám podařilo vyrovnat střelou Smejkala, jen škoda, že v poslední minutě ten samý hráč nestrhl gólem vítězství na naši stranu. Pochvalu zaslouží všichni, divácky velmi atraktivní utkání. Při penaltách se štěstí usmálo na nás a tak získáváme první dva body. hlavní trenér: Miroslav Šiml asistent trenéra: Patrik Havel