Zasloužené vítězství

Aktualizováno: 5. 9. 2022

Mistrovské utkání (3.9.2022, místo utkání Zruč)

TJ Zruč "B" - TJ Sokol Město Touškov 2:4 (1:1) branky: Karbusický, Rolko (pen.), Trsek, Zahradník sestava: Nedvěd, Fajer, Šiml, Šimice, Voith (45 min.), Hodek (90 min.), Zahradník, Půta, Rolko (83 min.), Trsek (56 min.), Karbusický (83 min.) střídání: Foltýn (83 min.), Strnad (90 min.), Sládek (83 min.), Havel (56 min.), Bělohlav (45 min.)

hodnocení utkání: Úvod zápasu jsme si zkomplikovali obdrženou brankou z pokutového kopu. Na našich hráčích však bylo vidět, že mají utkání pevně ve svých rukou. Po vyrovnání Honzou Zahradníkem v polovině první půle nikdo z přítomných nepochyboval, že by jsme si ze Zruče neodvezli výhru. Do druhého poločasu, jsme nastoupili s obrovským odhodláním a chutí utkání naklonit na naši stranu. Brzy po sobě se prosadili oba naši útočníci a vše nám v ten moment hrálo do karet. Z omylu nás vyvedl domácí Koralus, který po odraženém míči snížil na 2:3. Náš ukázněný výkon však nedal soupeři šanci k vyrovnání. Definitivu zasadil z pokutového kopu Zdeněk Rolko. Ze Zruče si zaslouženě odvážíme tři body. hlavní trenér: Marek Votípka