Závěrečný turnaj Rakeťáků

Dne 25. 05. 2022 proběhl tradiční závěrečný turnaj všech Rakeťáků touškovského Sokola. Jelikož se turnaje zúčastnili všichni nasazení ze zelené skupiny doplněni o několik nenasazených, povedlo se vytvořit dvě vyrovnané skupiny, kde se děti utkaly systémem každý s každým. Oproti podzimnímu rozřazovacímu turnaji bylo znát větší zapálení pro hru, lepší technika především při podání a u některých také pokročilejší znalost pravidel a taktiky. Naopak se oproti podzimu nijak nezměnil celkový vítěz, kterým se opět stala Nela Strakošová, které ve finále po lítém boji na 3 sety porazila Petra Fišera. Pomyslnou bronzovou placku vybojovala Verča Flídrová, která porazila Patrika Mattu. Celkem se odehrálo 36 zápasů na dva vítězné sety a na základě celkových výsledků byl pak aktualizován oddílový žebříček. Děkujeme všem dětem i rodičům za jejich zájem o náš malý sport a budeme se těšit na další podobné akce. Sportu zdar a badmintonu zvlášť!