top of page

Ze Zbiroha si vezeme 3 body

Aktualizováno: 2. 10. 2022

Mistrovské utkání (1.10.2022, místo utkání Zbiroh)

TJ Město Zbiroh - TJ Sokol Město Touškov 1:2 (1:0) branky: 2x Karbusický sestava: Nedvěd, Voith, Fajer, Šimice, Havel, Foltýn (24 min.), Zahradník (45 min.), Půta, Rolko, Karbusický, Trsek střídání: Strnad (24 min.), Sládek

hodnocení utkání: Do zápasu jsme vstoupili s respektem k soupeři, který stejně jako my dvakrát po sobě zvítězil. Na těžkém a podmáčeném terénu se nehrál pěkný fotbal. Utkání neprospěla ani branka Zbiroha z pokutového kopu ve dvaadvacáté minutě. Naši snahu o vyrovnání s lehkostí likvidovali domácí obránci.

O přestávce jsme se v kabině domluvili na jiném stylu hry a soupeř začal mít problémy. Postupně se zvýšilo naše procento držení míče. Zbiroh znejistěl a začali přicházet naše šance. Z kluků byla cítit chuť zápas nejen vyrovnat, ale i zlomit na svoji stranu. Odměna za jejich bojovnost přišla v šedesatétřetí a sedmdesatépáté minutě, kdy se prosadil Ondřej Karbusický. Velká pochvala patří celému týmu, který hrál na hranici našich možností a dokázal otočit skóre. hlavní trenér: Marek Votípka