top of page

Zimní soustředění 2023

Na zimní soustředění jsme se s mladší a starší přípravkou vypravili od neděle 23.1 do středy 25.1.

Soustředění se konalo tradičně na Zelené Lhotě, kde jsme se začali scházet s kluky kolem 18:00h.

Na sněhem pokrytou Šumavu se vydalo osm hráčů (Danny Ustohal, Štěpán Dufek, Mikuláš Nocar, Antonín Pěcháček, Miloš Salcmann, Karel Matějka, Sam Kulik, Lukáš Koranda)


Nedělní večerní program měli kluci zpestřenou o posilovací jednotku.

V pondělí se začalo již zostra, kde jsme absolvovali dopoledne 12km výšlap kolem Nýrské přehrady. Cesta byla dlouhá a náročná, počasí nám přálo a kluci si po cestě užili spousta koulovaček – nutno dodat, že to část vyčerpalo a poslední kopec před chatou měli co dělat, každopádně je třeba říct, že to zvládli dobře. Odpoledne nás čekal trénink na místním plácku, kde si kluci vyzkoušeli i to, jak je náročné se pohybovat a ovládat balon ve sněhu. Po posledním večerním posilovacím tréninku, si kluci Mistrovství světa ve cvrnkacím fotbálku.


Úterní dopolední program zpestřil výšlap z Hojsovi Stráže k chatě, celý okruh měl zhruba 10km, ale oproti pondělnímu výšlapu kolem přehrady jsme šli spíše z kopce nebo na rovince. Odpolední trénink kluci absolvovali na zahradě a plácku u chaty – část byla rozdělena na závod v biatlonu a druhá parta vyplňovala čas hraním fotbálku a různých herních cvičeních. Poslední úkol z odpoledního tréninku, soutěž o největší kouli zvládli kluci výborně a po pár minutách byly pomalu sněhové koule větší, než kluci sami 😊 Večer jsme místo posilovací jednotky zvolili cestu do bazénu do Klatov, kde si kluci mohli užít výhřivku, tobogán, divokou řeku a mohli se vyřádit.


Ve středu ráno po snídaní jsme se vypravili na cestu domů

Myslím, že se soustředění povedlo, jak počasí vyšlo, kdy jsme měli spousty sněhu, kluci si užili spoustu zábavy a dobře potrénovali.

Trenéři Pavel Foltýn ml., Ondřej Karbusický a Milan Bártík

37 zobrazení0 komentářů

Comments


Zpět
bottom of page