Zruč si odváží 5 branek

Aktualizováno: 2. 4. 2023

Mistrovské utkání (2.4.2023, místo utkání Město Touškov)

TJ Sokol Město Touškov - TJ Zruč "B" 5:0 (0:0) branky: 3x Karbusický, Hodek, Fajer sestava: Nedvěd, Voith, Šiml, Šimice, Fajer, Rolko, Zahradník (64 min.), Půta, Hodek (77 min.), Trsek (64 min.), Karbusický střídání: Popelka (64 min.), Foltýn (64 min.), Vyšata (77 min.), Havel

hodnocení utkání: Byl jsem rád ,že se utkání podařilo odehrát ve stanoveném termínu. Díky nepřízni počasí nebylo do poslední chvíle jisté jestli bude hřiště způsobilé.

Od začátku zápasu jsme si dokázali vytvořit brankové příležitosti, ale opět nám chyběl potřebný klid a i trocha štěstí. To nám přálo zhruba v polovině první půle, kdy se po střele hostujícího Hakra zatřásla spojnice naší branky a následná dorážka také gól nepřinesla. To byl zcela jistě klíčový moment. Nám pomohla přestávková pauza. Z kluků bylo cítit že chtějí uspět. Rozebrali jsme malé drobnosti v naší hře. Úvod druhého poločasu nám vyšel náramně. Po dvou minutách nás do vedení poslal Ondra Karbusický. Hosté pak přišli o zraněného Hakra otevřeli hru a mi přidávali další góly. Kluci dnes podali týmový výkon. Nikdo nebyl slabinou, věřím že nás vysoká výhra dostane do pohody. Těším se až konečně budeme mít k dispozici velké hřiště k tréninku pak budeme ještě silnější. hlavní trenér: Marek Votípka vedoucí týmu: Petr Komanec